Ubytování v Somatheeram

Typy ubytování

Standardní chatka


Pohodlné chatky se samostatnou koupelnou a dvojitou postelí. Chatky jsou větrané za pomoci stropních ventilátorů a součástí chatek je venkovní veranda s posezením.

Zahradní chatka


Chatky postavené z přírodních materiálů se samostatnou koupelnou a dvojitou postelí, skýtající soukromou zahrádku s houpací sítí. Chatky jsou větrané za pomoci stropních ventilátorů a součástí chatek je venkovní veranda s posezením.

Speciální chatka


Chatky postavené z přírodních materiálů se samostatnou koupelnou a dvojitou postelí, skýtající soukromou zahrádku s houpací sítí s krásným výhledem na Indický oceán. Chatky jsou větrané pomocí stropních ventilátorů, klimatizace je v tomto typu chatek možná na vyžádání.

Domek Kerala standard


Domky v tradičním kéralském stavebním stylu s vlastní verandou s posezením. Teplota v domku může být regulována za pomoci klimatizace. Součástí domků je soukromá zahrádka s houpací sítí.

Domek Kerala deluxe


Domek v tradičním kéralském stavebním stylu s vlastní verandou s posezením s výhledem na Indický oceán. Teplota v domku může být regulována za pomoci klimatizace. Součástí domků je zahrádka s houpací sítí.

Domek Kerala deluxe suit


Domek v tradičním kéralském stavebním stylu s ložnicí a obývacím pokojem. Ložnice i velká veranda s posezením a pohodlnými lehátky skýtají krásný pohled na Indický oceán. Teplota v domku může být regulována za pomoci klimatizace.